Victor Ponta despre George Simion: Nu s-a maturizat, atunci când reprezinți foarte mulți oameni nu mai ești la galerie
Deputatul Victor Ponta a susţinut, luni, că liderul AUR, George Simion, „nu s-a maturizat” şi are nevoie să înţeleagă că, atunci când reprezinţi foarte mulţi oameni şi când vorbeşti despre lucruri importante, „nu mai eşti la galerie”, transmite Agerpres. Ponta a fost întrebat, la Palatul Parlamentului, ce părere are despre postarea lui Simion prin care […]