Coaliția de guvernare, ședință la ora 16.00, la guvern
12 iul. •
8
Liderii partidelor din coaliția de guvernare, PNL, USR PLUS și UDMR, se întâlnesc luni la ora 16.00 la sediul guvernului, potrivit surselor G4Media. Unul dintre principalele subiecte de discuție va fi desființarea Secției Speciale (SIIJ). Săptămâna trecută, premierul Florin Cîțu absentase de la ședinșa coaliției, motivând că avea alt program, și le ceruse liderilor celor […]