G4Media.ro

Alți șapte jandarmi de la Gruparea Mobilă Craiova, confirmați cu coronavirus

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

10 comentarii

  1. Astia sunt autorii de la 10 august din bucuresti! Astia au maltratat populatia capitalei si pe diaspora! Jandarmii lui dragnea, oltenii fara creier!

  2. @Morbid Angel
    Ma-ta te-a maltratat, te-a strans de cap cand ai iesit. Si aveai casca cu numar ascuns, obstructionat cu banda adeziva, sa nu te gaseasca nimeni in acte dupa ce aplici macelul in capitala! Mai aveai si un fular, mai prizasesi si ceva bromura inainte! Criminali platiti din bani publici!

  3. 10 august baieti. Nici noi nu stiam ce ne-a lovit atunci. Muie PSD!

  4. Bine ca nu-i razboi.Stateau toti izolati…si luptau ultrasii de la echipe cu borduri.

    • Stai așa, esti unul dintre cei doi agenți pizdosi care mi-au tras cu pumnii în fata până mi-am pierdut cunoștința? Și râdeai apoi, că spui la Obrejia că m-am dat cu capul de bordura…..

    • Mai usor cu fentele de tip komiternist!Ai vostri dupa ce-i bateau pe luptatorii din munti le dadeau drumul spunad la multime ca sunt beti de aceea se clatina!

  5. Baieti, luati O-Chlorobenzylidenemalononitrile și Oleoresin Capsicum si trece Covidul instant.

  6. Intr-o cameră inchisa bagați toți infectații și dați drumu la o butelie de gaz lacrimogen! Apoi dați cu tomfele in ei pana iese virusu !

    Vă face pe voi un virus mic?!
    Hai băieți cu gaze și forță!