totul verde sa

Primăria Sectorului 4 anunță că va despăgubi proprietarii mașinilor avariate în timpul furtunii de vineri

Primăria Sectorului 4 anunță că va despăgubi proprietarii mașinilor avariate în timpul furtunii de vineri

12 iun. 9
Primăria Sectorului 4 a anunţat că va despăgubi proprietarii maşinilor avariate în urma furtunii de vineri din Bucureşti. Potrivit unui comunicat de presă al autorităţii locale transmis, sâmbătă, locuitorii Sectorului 4 ale căror autoturisme parcate pe domeniul public au suferit pagube se pot adresa Primăriei, iar în funcţie de specificul fiecărei situaţii autoritatea locală va […]