hotii au furat banii de lemne

Spargere la o primărie din Sibiu / Hoții au fugit cu seiful în care erau 7.000 de lei, banii de lemne ai comunității

Spargere la o primărie din Sibiu / Hoții au fugit cu seiful în care erau 7.000 de lei, banii de lemne ai comunității

25 nov.
Persoane necunoscute au furat din sediul Primăriei din Valea Viilor un seif în care se aflau 7.000 de lei. Lipsa seifului a fost remarcată luni, când a fost sesizată și poliția. Hoții au intrat în sediul instituției în timpul weekendului, anunță Turnul Sfatului. Din informațiile ziarului sibian, banii din seif sunt cei strânși de la […]