Un elev din Oradea a dat Evaluarea Națională din patul de spital, după ce a leșinat în dimineața primului examen
22 iun.
Un elev de clasa a VIII-a de la Colegiul Național Emanuil Gojdu din Oradea a susținut prima probă de la Evaluarea Națională internat în spital, după ce, luni dimineață, înainte de examen, i s-a făcut rău, scrie ebihoreanul.ro Băiatul a leșinat cât încă era acasă și se pregătea să meargă spre școală, a fost dus […]