Regina Elisabeta a II-a s-a simțit „epuizată” după contaminarea cu COVID-19
11 apr.
Regina Elisabeta a II-a a Marii Britanii s-a simţit „epuizată” după ce s-a îmbolnăvit de COVID-19 în februarie, a dezvăluit suverana în vârstă de 96 de ani în cursul unei videoconferinţe în care a vorbit cu îngrijitori britanici mobilizaţi în timpul pandemiei, notează AFP, citată de Agerpres. Elisabeta a II-a a fost testată pozitiv la […]