Focşani: Un bărbat a amenințat trecătorii de pe o stradă cu un satâr. El a fost prins de jandarmi
Un bărbat de 56 de ani a fost prins de jandarmii vrânceni în timp ce ameninţa trecătorii de pe o stradă din Focşani cu un satâr, a informat duminică Inspectoratul de Jandarmi Judeţean (IJJ) Vrancea. „Duminică după-amiază, jandarmii vrânceni au fost sesizaţi prin numărul unic de urgenţă 112 despre faptul că, pe bulevardul Bucureşti din […]