Jandarmeria Capitalei: Bărbatul care s-a urcat pe acoperişul ICCJ a fost dus la spital şi amendat cu 1.500 de lei
26 apr.
Bărbatul care s-a urcat vineri pe acoperişul clădirii în care se află sediul Înaltei Curţi de Casaţie şi Justiţie a fost dus la spital şi sancţionat cu amendă în valoare de 1.500 de lei, transmite Agerpres. Potrivit unui comunicat al Jandarmeriei Capitalei, bărbatul a încetat acţiunile sale sâmbătă, în jurul orei 02:40, coborând de pe […]