Măsuri stricte la Ministerul Sănătății după ce un angajat al instituției a fost depistat cu coronavirus
Ministerul Sănătății a luat măsuri stricte după ce un angajat al instituției a fost depistat cu coronavirus, transmite instituția sâmbătă, printr-un comunicat de presă. Ministerul a dispus o anchetă epidemiologică, iar persoanele care au avut contact direct cu aceasta au fost testate sau sunt în curs de testare, fiind autoizolate la domiciliu. Comunicatul integral al […]