Încă doi angajați din Ministerul de Externe, infectați cu Covid-19
Un angajat al Ministerului Afacerilor Externe (MAE) din cadrul misiunii României la Londra și unul din centrala ministerului au fost confirmați cu infecția cu COVID-19, anunță instituția. Până la acest moment nu au fost identificate și alte cazuri de infectare cu COVID-19 în rândul angajaților din cadrul misiunii României la Londra sau din cadrul Centralei […]