USRPLUS vrea să formeze cu PNL majoritatea în Consiliul Local la Craiova, unde Olguța Vasilescu a câștigat primăria
29 sept. •
12
Liderii USRPLUS din Dolj au anunțat, marți, că doresc să formeze majoritatea în Consiliul Local Craiova împreună cu PNL, iar cele două formaţiuni să aibă câte un viceprimar. Alegerile pentru Primăria Craiova au fost câștigate de Olguța Vasilescu (PSD). „În urma rezultatelor obţinute, electoratul ne-a transmis un mesaj extrem de puternic, din care trebuie să […]