Coaliția de guvernare, ședință la ora 20.30 pe teme de energie
16 mart. •
3
Coaliția de guvernare PSD-PNL-UDMR se reunește în această seară la sediul guvernului la ora 20.30, au declarat pentru G4Media surse politice. Liderii coaliției vor discuta despre soluția propusă de PNL pentru criza facturilor la energie, potrivit surselor citate. PSD s-a arătat nemulțumit de soluția propusă și vrea o discuție pe această temă. Vom reveni cu […]