Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Fostul deputat Dragoș Petre Dumitriu, membru al grupurilor PRM și PC în legislatura 2004-2008, a murit în urma unui infarct post-Covid, decesul fiind anunțat de publicația Sputnik, acolo unde acesta lucra ca jurnalist, anunță Digi24.
Infectat cu Covid-19, Dragoș Dumitriu a stat în spital aproape o lună, potrivit Jurnalul de Argeș. Acesta a murit în urma unui infarct post-Covid, la vârsta de 57 de ani.
De la declanșarea pandemiei, atât site-ul de știri Sputnik, cât și editorialistul au promovat intens protestele anti-mască, anti-restricții și anti-vaccinare.
Sursa foto: Sputnik.md
L-a omorat Oculta sorosista cu unde 5G.
Să le dea Dumnezeu la fel la toți de la Sputnik, AUR si Antene!
Si așa a trăit degeaba, cu cât se duc mai mulți trădători cu atât mai bine.
Corect!
Ba a trăit cu folos pentru mujic, că multe dezinformări au mai făcut…
Oricine face politica rușilor trebuie sa ajungă în iad!
Nu știu cine e acest individ.
Ne ciondanim între noi dar nu ne tradam tara,nu suntem propuși.
Rusii și trădătorii romani au făcut cel mai mare rău României.
Oricum viata er ao risipa pe unul ca el.
Prostii își omoară proprii oameni 🤣
România post decembristã .. stat propagandist si mafiotizat/oligarhizat ..
România post decembristã .. stat propagandist si mafiotizat/oligarhizat ..
@Barbu Gh parca nu mai ești tu….
Nimic despre fraieri care se vaccinează.
Nimic de Sputnik 5 – ce sa mai credem, are sau nu efect?
Si o observatie:
Nu l-a omorât Covidul, ci infarctul.
E drept ca Covidul l-a ținut 1luna in spital.
Eu ma întreb daca nu cumva autoritățile ascund intenționat decesele neCovid, dar după Covid.
Sunt interese mari ….
Banii luati de la rusi pentru a face propaganda nu i-au folosit la nimic. Ba chiar i-au adus moartea.
E bine, a murit un om, păcat de el… Acum sunt la o înmormântare… Nu de COVID, dar păcat de oricine trece în neființă
Ce colive mișto a făcut cu rublele…
Nu ai nici o garantie ca daca te vinzi rusilor vei trai etern. Nici ca nu exista COVID.
Dumnezeu să-l ierte! Pentru că de fapt politica antivaccinistă dusă acolo a îngropat mulți români. Totuși sunt curios. O fi fost vaccinat cu Sputnik? A avut tratamentul minune adus de la ruși de Gigi?
@ Ion – Bune intrebari!
@Ion , câteva presupuneri pot sa fac:
Sputnik 5 – dacă l-a luat sau nu, tot nu a avut efect. Sau poate a nimerit o cutie cu virus activat, dar detaliile sunt confidențialitate conform contractului de angajare.
Medicamentul lui Gigi – probabil a avut o rezerva, vine cu pachetul salarial.
Consecințe pentru el : o luna spitalizare Covid și un infarct post-Covid
Începe să-mi placă de virusul ăsta.
A murit un spion rus .
Urmeaza trollii de pe g4 media jucheo-marxisti cu caractere chirilice.
Nu mi pare rau
un gunoi mai putin
Nu cred sa-l ierte Dumnezeu, oricat de milosvar fi!
sosoaca in doliu
Du-teeeee…învârtindu-te !
În puhoiul de știri proaste, iată că se mai strecoară și câte una bună.
Dupa cum se vede in poza pare ca era foarte bolnav. Sigur exista COVRIGUL pe vremea cand a facut poza?
Nu este bine sa tii post cand ai covid.
Să-i fie de bine. Și la mai mulți ”sputniciști” din aceștia.
Uite că vin vesti bune și de la Sputnik!
La mai multi și la mai mare!
Ati uitat sa precizati ca a murit un mason de rang inalt.
A fost un gunoi de om!
Sunt socat de comentariile celor de mai sus.
Unii se bucura, altii il injura.
Fratilor, chiar nu aveti decenta?
Sunteti la fel ca aia care l-au batjocirit pe colonelul Trosca, mort la Revolutie.