Un șofer din Argeș a fost amendat cu 9600 lei și a rămas fără permis pentru șofat agresiv și ultraj/ Bărbatul a intrat în mașina polițiștilor să își recupereze permisul și a plecat arătându-le gesturi obscene, susțin agenții
21 ian. •
13