FOTO VIDEO Noul terminal de pasageri al Aeroportului de la Mihail Kogălniceanu a fost inaugurat / Teodosie a avut un scaun special față de ceilalți invitați / La eveniment a fost prezent și Selly de la Beach, Please!
17 mart.
•5976
•