tentativa de suicid

Timiș: O femeie din Ucraina, internată la psihiatrie după ce a fost salvată în câteva ore de la două tentative de suicid

Timiș: O femeie din Ucraina, internată la psihiatrie după ce a fost salvată în câteva ore de la două tentative de suicid

15 iun. 5
O femeie în vârstă de 34 de ani, din Ucraina, dar care a venit în România de mai mult timp, înainte de izbucnirea conflictului din ţara vecină, a fost internată miercuri la o clinică de psihiatrie din Timişoara, după ce a fost salvată de două ori în cursul zilei în timp ce avea intenţia de […]