TVR: Bolnavi de COVID-19 internați în tirul de terapie intensivă mobilă din curtea Spitalului județean din Ploiești întrucât secția ATI Covid este plină / Cazurile de îmbolnăvire au explodat în Prahova după relaxarea din 15 iunie
12 iul. •
12