EXCLUSIV | Fostă directoare a Spitalului Județean Brăila, trimisă în judecată de DNA pentru abuz în serviciu: și-ar fi semnat singură patru contracte part-time cu unitatea medicală, din care a încasat 470.000 de lei
24 iun.
•818