Şefa secţiei de Cardiologie a Spitalului Militar din Oradea

Şefa secţiei de Cardiologie a Spitalului Militar din Oradea, trimisă în judecată pentru luare de mită

Şefa secţiei de Cardiologie a Spitalului Militar din Oradea, trimisă în judecată pentru luare de mită

27 nov.
1622
Şefa secţiei de Cardiologie a Spitalului Clinic de Urgenţă „Avram Iancu” Oradea, cunoscut ca Spitalul Militar, a fost trimisă în judecată de procurorii bihoreni fiind acuzată că ar fi luat mită în formă continuată, a informat joi, într-un comunicat, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor, citat de Agerpres. Potrivit sursei citate, procurorii au stabilit că […]