Stănescu: Mi-am dat demisia din funcţia de preşedinte executiv interimar al PSD din motive personale
Preşedintele PSD Olt, Paul Stănescu, a declarat, vineri, că şi-a dat demisia din funcţia de preşedinte executiv interimar al partidului din „motive personale”, transmite Agerpres. „Din motive personale mi-am dat demisia din funcţia de preşedinte executiv interimar”, a spus Stănescu, vineri, după şedinţa conducerii PSD. Întrebat dacă decizia privind organizarea rapidă a unui Congres al […]