palanca

Pompierii din Bacău au scos o persoană moartă din lacul Palanca

Pompierii din Bacău au scos o persoană moartă din lacul Palanca

09 feb. 1
Pompierii băcăuani au fost solicitaţi, în noaptea de miercuri spre joi, să intervină pentru a scoate o persoană care era căzută în lacul din comuna Palanca, a informat Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă (ISU) Bacău, transmite Agerpres. La misiune au participat 12 pompieri cu două bărci din dotarea detaşamentelor de la Bacău şi Moineşti. „Persoana […]