ospătari

Antonescu: Nu e normal să plăteşti parlamentarii, miniştrii ca pe ospătari, pornind de la ideea lasă că le mai iese ceva

Antonescu: Nu e normal să plăteşti parlamentarii, miniştrii ca pe ospătari, pornind de la ideea lasă că le mai iese ceva

21 mart. 13
Candidatul Alianţei Electorale România Înainte la funcţia de preşedinte al României, Crin Antonescu, susţine necesitatea majorării indemnizaţiilor parlamentarilor şi miniştrilor din România, transmite Agerpres. El a declarat, vineri, la Botoşani, că, dacă va ajunge preşedinte al României, ar susţine aplicarea rezultatelor referendumului privind reducerea numărului de parlamentari, însă a arătat că membrii celor două Camere […]