SONDAJ IRES ”O lună de singurătate”: 14% dintre români au locuit singuri în prima lună de izolare / Lipsa celor dragi a fost cel mai acut sentiment resimțit în această perioadă / Vârstnicii de peste 65 de ani sunt cei mai vulnerabili
21 apr. •
15