ministri audiati in comisii

Audierile miniștrilor propuși în Guvernul Orban 2 s-au încheiat după trei zile. Din 16, doar 4 au primit avize pozitive

Audierile miniștrilor propuși în Guvernul Orban 2 s-au încheiat după trei zile. Din 16, doar 4 au primit avize pozitive

19 feb. 10
Audierile în Parlament ale miniştrilor propuşi să facă parte din Guvernul Orban II s-au încheiat miercuri, după trei zile de dezbateri în comisiile reunite de specialitate, transmite Agerpres. Doar 4 miniştri – Nicolae Ciucă, Bogdan Aurescu, Virgil Popescu şi Adrian Oros – din cei 16 care au fost audiaţi în comisii au obţinut un aviz […]