Valeriu Gheorghiță vaccinează la Sala Palatului în a doua zi a maratonului anti-COVID din București
A doua ediţie a Maratonului Vaccinării anti-COVID continuă sâmbătă în Bucureşti, la Sala Palatului şi Biblioteca Naţională. Începând cu ora 11,00, preşedintele Comitetului naţional pentru coordonarea vaccinării anti-COVID, Valeriu Gheorghiţă, va vaccina la Sala Palatului. Tot la Sala Palatului sunt programate sâmbătă două conferinţe de presă: una de la ora 12,00, la care vor participa […]