împrumut termoficare

Primăria Ploieşti intenționează să contracteze un împrumut de 50 milioane de lei pentru susţinerea sistemului de termoficare

Primăria Ploieşti intenționează să contracteze un împrumut de 50 milioane de lei pentru susţinerea sistemului de termoficare

27 ian. 1
3804
Primăria municipiului Ploieşti intenţionează să ia un împrumut de maximum 50.000.000 lei de la Ministerul Finanţelor pentru susţinerea sistemului de termoficare în acest sezon rece, transmite Agerpres. Potrivit unui proiect de hotărâre care va fi pe ordinea de zi a şedinţei ordinare de joi a Consiliului Local Ploieşti, împrumutul ar urma să aibă o maturitate […]
Consilierii generali ai Capitalei au aprobat contractarea unui împrumut de 150 de milioane de lei / Banii vor fi folosiți pentru plata facturilor restante la serviciul de termoficare

Consilierii generali ai Capitalei au aprobat contractarea unui împrumut de 150 de milioane de lei / Banii vor fi folosiți pentru plata facturilor restante la serviciul de termoficare

19 ian. 2