Un jucător al echipei Guingamp a fugărit un hoţ de telefoane la Annecy, unde se afla pentru un meci, şi l-a predat poliţiei
11 ian.
Fotbalistul echipei Guingamp, Kalidou Sidibe, a fugărit un hoţ de telefoane, joi seară, la Annecy, şi l-a predat poliţiei, relatează Le Telegramme, conform News.ro. Sidibe se afla la Annecy pentru meciul de vineri cu echipa din localitate, câştigat de Guingamp cu scorul de 4-1. Potrivit presei franceze, după ce Guingamp a ajuns joi la Annecy, […]