Ludovic Orban susține că un membru al ”grupului de la Sălaj” ar putea fi viitorul premier dacă Florin Cîțu pică la moțiune
04 oct. •
38
Ludovic Orban, fostul președintele al PNL, a invocat existența unui așa-numit ”grup de la Sălaj”, o grupare informală de politicieni și șefi de instituții proveniți de acest județ și care ar avea legături strânse. El a spus duminică seară într-o emisiune la Realitatea TV că printre membrii acestui presupus grup s-ar afla Dacian Cioloș (președintele […]