faliment realitatea

Angajații Realitatea TV au fost întâmpinați în această dimineață cu note de evacuare la intrarea în sediu

Angajații Realitatea TV au fost întâmpinați în această dimineață cu note de evacuare la intrarea în sediu

23 apr. 13
Angajații Realitatea TV au primit în această dimineață înștiințare că nu mai au voie în sediu, transmite Pagina de Media. Contactați de G4Media.ro, angajați ai postului Realitatea TV au explicat că înștiințările au venit de la administratorul clădirii Willbrook, unde televiziunea își are sediul. De asemenea, aceștia au mai explicat pentru G4Media.ro că, începând cu […]