Românca ucisă de rechin în Egipt era din Suceava / Lucra la Direcția de Finanțe și își cumpărase două sejururi în Hurghada
Românca ucisă de rechin într-o stațiune din Egipt era suceveancă, informează Monitorul de Suceava. Este vorba despre o femeie în vârstă de 40 de ani, funcționară la Direcția de Finanțe. Conform surselor Monitorul de Suceava, femeia își cumpărase două sejururi în Egipt, pentru a beneficia de o vacanță mai lungă. Potrivit unui comunicat al Ministerului […]