De la 1 octombrie, Universitatea Bucureşti îşi propune să reia toate activităţile didactice în format fizic, faţă în faţă
Începând cu data de 1 octombrie, Universitatea din Bucureşti îşi propune să reia toate activităţile didactice în format fizic, faţă în faţă, relatează Agerpres. „Astfel, odată cu începerea anului universitar 2021 – 2022, studenţii Universităţii din Bucureşti, indiferent de nivelul de studii, sunt aşteptaţi să îşi reia locurile rămase libere în sălile de curs, atât […]