O femeie a murit și doi bărbați au fost răniți în urma unui accident rutier din Hunedoara
O femeie a decedat şi doi bărbaţi au fost răniţi în urma unui accident de circulaţie care a avut loc marţi pe DN 66, în localitatea Băniţa din judeţul Hunedoara după ce şoferul autoturismului în care se aflau victimele a intrat pe contrasens într-o curbă deosebit de periculoasă. Potrivit Inspectoratului de Poliţie Judeţean (IPJ) Hunedoara, […]