Mai mulți angajați ai Direcției Agricole Gorj acuză conducerea de abuzuri, plăți fără acoperire, neplata salariilor la timp și amenințări cu concedierea: ”Am sesizat ministerul, Poliția, DNA, degeaba” / Ministerul: Plângerile sunt făcute de aceiași oameni
29 mart. •
3