Campanie eco la metrou: aduci cinci pet-uri, primești o călătorie gratuită
30 iul. •
2
Metrorex, în parteneriat cu Eco Synergy și Rematholding, lansează o campanie pentru încurajarea colectării și reciclării deșeurilor, care își propune și să crească interesului cetățenilor pentru călătoria cu metroul – „transport ecologic, nepoluant”. Cei care doresc să participe în campanie pot veni în perioada 2 – 20 august în stațiile de metrou Dimitrie Leonida și […]