Ana Bogdan a fost eliminată în primul tur la turneul de tenis de la Cincinnati
13 aug.
Ana Bogdan, locul 59 mondial, a fost eliminată, sâmbătă, în primul tur al calificărilor la turneul de la Cincinnati, transmite News.ro. Bogdan a fost învinsă de belarusa Aliaksanda Sasnovici, locul 76 mondial, scor 6-3, 2-6, 6-1. Meciul a durat două ore şi cinci minute. sursa: News.ro