Primăria Capitalei îl acuză pe primarul Sectorului 3 că a plantat ilegal palmieri în centrul Capitalei, iar aceștia vor fi scoși luni / Viceprimar: „Bucureștiul nu e nici Dubai, nici grădina cu maimuțe a primarului Negoiță”

Update Ora 12.30: Primarul general, Nicușor Dan, a dat dispoziție ALPAB să extragă palmierii plantați ilegal în zona Unirii de lucrătorii Primăriei Sector 3, anunță un comunicat de presă al primăriei. Astfel, luni, la ora 13:00, ALPAB va scoate arborii fără să-i vătămeze și vor umple cu pământ găurile rămase pentru a aduce terenul la același … Continuă lectura Primăria Capitalei îl acuză pe primarul Sectorului 3 că a plantat ilegal palmieri în centrul Capitalei, iar aceștia vor fi scoși luni / Viceprimar: „Bucureștiul nu e nici Dubai, nici grădina cu maimuțe a primarului Negoiță”