Un cetățean din București a depus la Consiliul Național pentru Combaterea Discriminării (CNCD) o plângere în care solicită ca președintele PSD, Liviu Dragnea, să fie sancționat pentru declarațiile făcute la Antena 3, duminică seara, când i-a numit ”șobolani” pe câțiva protestatari care i-au pus întrebări, au declarat pentru G4Media.ro surse oficiale. Petentul cere CNCD să-l … Continuă lectura SURSE Plângere la CNCD împotriva lui Dragnea pentru că i-a făcut șobolani pe câțiva protestatari: Vă rog să amendați această jignire așa cum ați făcut atunci când CTP a făcut-o pavian pe doamna prim-ministru
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba