Năsui: Firmele să nu mai participe la târgurile internaţionale pe banii contribuabililor
Ministerul Economiei nu a interzis participarea firmelor româneşti la târgurile internaţionale, însă urmăreşte ca acest lucru să nu se mai facă pe banii contribuabililor, a afirmat ministrul de resort, Claudiu Năsui, într-o declaraţie remisă AGERPRES. Aceasta după ce, duminică, Asociaţia Naţională a Exportatorilor şi Importatorilor din România (ANEIR) a arătat, într-un comunicat, că România va … Continuă lectura Năsui: Firmele să nu mai participe la târgurile internaţionale pe banii contribuabililor
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba