Liderul formațiunii extremiste AUR, George Simion, comentează miercuri seara documentarul Recorder privind gravele probleme din sistemul judiciar, apreciind că și dacă ar avea materialul 500.000-1.000.000 de vizualizări, „lumea nu mai crede”. Simion îl acuză în mod direct pe jurnalistul Alex Nedea – despre care spune că a făcut campanie împotriva sa – că are „propria … Continuă lectura Extremistul Simion comentează ancheta Recorder despre justiție: Puteți avea și un milion de vizualizări, lumea nu vă mai crede. Venim noi să rezolvăm lucrurile
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba