Ce se întâmplă cu gunoiul din Sectorul 1 din 11 februarie 2021: Romprest așteaptă o plată parțială de la primărie ca să continue serviciul de salubritate. Clotilde Armand a declarat război ”mafiei gunoaielor”

Operatorul de salubritate din Sectorul 1, Romprest, va continua serviciul de salubritate din data de 11 februarie 2021, dacă Primăria Sectorului 1 face azi o plată parțială între 10 și 16 milioane de lei, a declarat pentru G4media.ro Sorin Velicu, directorul operațional Romprest. Primarul Sectorului 1, Clotilde Armand, a amenințat în repetate rânduri că nu … Continuă lectura Ce se întâmplă cu gunoiul din Sectorul 1 din 11 februarie 2021: Romprest așteaptă o plată parțială de la primărie ca să continue serviciul de salubritate. Clotilde Armand a declarat război ”mafiei gunoaielor”