Primăria Timișoara face un nou pas important în dezvoltarea mobilității verzi, prin extinderea rețelei publice de stații de încărcare pentru vehicule electrice, anunță Agenția de presă Rador, care citează Radio Timișoara. Primarul Dominic Fritz a semnat contractul pentru amplasarea a 21 de noi stații, care vor acoperi toate zonele orașului și vor consolida una dintre … Continuă lectura 21 de noi stații de încărcare pentru vehicule electrice în Timișoara / Orașul e lider național în privința energiei livrate și a consumului mediu per stație
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba